A1871 is een deurkruk van zink/zamak met metalen rozet van habo. Bedoeld voor binnendeuren. Traditioneel model dat zowel op spiegeldeuren als op gladde deuren past.
- Geschikt voor deurdikte 38-42 mm.
- Projectie 48 mm.
- Zonder terugstelveer
A1871 is een deurkruk van zink/zamak met metalen rozet van habo. Bedoeld voor binnendeuren. Traditioneel model dat zowel op spiegeldeuren als op gladde deuren past.
| Artikel | 117965 |
|---|---|
| Handelsmerk | habo |
| Merk-ID | 17805 |
| Deurdikte max | 42 mm |
| Inclusief WC-accessoires | Nee |
| Inclusief sleutelhanger | Nee |
| Lang teken | Zonder lange plaat |
| Terug veer | Nee |
| Plaatsing van de deur | Binnendeur |
| Deurdikte min | 38 mm |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Mat chroom |
| Merk/merk | |
| Deurdikte max | 42 mm |
| Inclusief sleutelhanger | Nee |
| Inclusief WC-accessoires | Nee |
| Lang teken | Zonder lange plaat |
| Terug veer | Nee |
| Kleur/Oppervlaktebehandeling | Mat chroom |
Wij gebruiken cookies voor statistieken, inhoud op maat en advertenties.
Noodzakelijke cookies zijn nodig voor basisfuncties en kunnen niet worden uitgeschakeld.
Marketingcookies worden gebruikt om gepersonaliseerde advertenties te tonen.
Analytische cookies helpen ons te begrijpen hoe onze website wordt gebruikt.