ASSA ABLOY 5097 er en sluttblekk for endebolter på espagnoletter av grep- eller kiletypen.
Kjennetegn:
- Bredde: 26 mm
- Høyde: 68 mm
- Tykkelse: 1,5 mm
- Tungestørrelse: 5 mm
- Åpningsmål: 18,5×44
- Materiale: Rustfritt stål
| Artikkel | 160999 |
|---|---|
| Varemerke | ASSA ABLOY |
| Merke-ID | 5097 |
| Bredt produkt | 26 mm |
| Produktlengde | 68 mm |
| Passer til stempeltype | Endestempel |
| Tungemål | 5 mm |
| Farge overflatebehandling | Rustfritt |
| Plan Vinklet | Plan |
| Merke/merke |
Vi bruker informasjonskapsler for statistikk, tilpasset innhold og annonser.
Nødvendige informasjonskapsler er nødvendige for grunnleggende funksjoner og kan ikke slås av.
Markedsføringsinformasjonskapsler brukes til å vise personlig tilpassede annonser.
Analytics-informasjonskapsler hjelper oss å forstå hvordan nettstedet vårt brukes.