| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | EAC, ECE R10 rev.05 (?E-ma?rk), EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55024, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Class A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Diameter | 110 mm |
| Brandpuntsafstand | 2,8 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Dag/Natt, Defog, Detektering av stötar, Elektronisk bildstabilisering, HTTPS-kryptering, Larm för sabotage, Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Rörelsedetektering, SD-kort för lokal lagring |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Hoogte | 49.4 mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Binnen, buiten |
| Opnameformaat | HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Lensvattingtype | M12 |
| Type lens | Bijna |
| Maximale opening | f/1.6 |
| Max. focuslengte | 2.80 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | EN 50155 Class OT2/ST2 (2021), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60068-2-78, IEC 60721-3-5 Class 5M3 (Vibration, Shock), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Category 1 Class B, IEC/EN 62262 IK10 |
| Montage type | Fordonsfäste, Hängande montering, Väggfäste |
| Nachtzicht | JA |
| NDAA-conform | JA |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Pakketinhoud | P3925-R Nätverkskamera Installationsguide Windows Decoder 1-användarlicens, Borrhålsmall Linsverktyg Resistorx L-nyckel |
| Productgroep | P |
| Productnaam | AXIS P3925-R M12 |
| Productserie | P39 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 410g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Opening | f/1.6 |
| CE-markering | JA |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/33500 sekund |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 2 seconden |
| Max belysning | 1.6 lux |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 6W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 0.95 |
| Mijn focuslengte | 2,8 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -40°C |
| Minimale verlichting | 0,01 Lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | P3925-R |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 01933-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | JP |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
AXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS P3925-R P39-serie 2MP transit dome camera, 2,8mm vaste lens, 10 stuks
Artikelnummer: 01933-001
GTIN: 7331021069275
6089,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domecamera, voor binnen en buiten, 10x zoom en focusherstel
Axis dome camera'sAXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domecamera, voor binnen en buiten, 10x zoom en focusherstel
Varumärke: AXISDe AXIS M5526-E is een compacte en betaalbare PTZ-domecamera voor zowel binnen- als buitengebruik.
Het levert scherpe beelden met 4 MP en heeft een krachtige 10x optische zoom waarmee gedetailleerde close-ups van afstand kunnen worden vastgelegd.
De camera biedt continue 360°-panoramabeweging en snelle autofocus, wat zorgt voor scherpe beelden vanuit elke positie.
SKU: 02768-00113914,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
Axis dome camera'sAXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
SKU: 02463-00123864,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
Axis dome camera'sAXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02815-0019885,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Axis dome camera'sAXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Varumärke: AXISCompacte indoor domecamera met 3-6mm varifocale lens en zoom-/focusfunctie op afstand. 4MP-sensor met WDR en Lightfinder voor goede beelden in alle lichtomstandigheden.
Ingebouwde AI-processor voor diepgaande leeranalyse met detectie van personen en voertuigen.
HDMI-uitgang voor lokale beeldweergave, IP42/IK08-beschermd. Perfect voor winkels, kantoren en openbare ruimtes.
SKU: 02112-0016352,00 kr















