| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
|---|---|
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | EN 55024, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES(A)/NMB(A), KC KN32 Klasse A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 101 mm |
| Brandpuntsafstand | 2,9 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Lensvattingtype | M12 |
| Type lens | Bijna |
| Maximale opening | f/2 |
| Max. focuslengte | 2,9 mm |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 62262 IK08, NEMA 250 Type 4X |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood (IR) |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Pakketinhoud | KabelafdichtingenCameraContactbeveiligingInstallatiehandleidingGebruikersauthenticatiesleutel |
| Productgroep | M |
| Productnaam | AXIS M3125-LVE Zwart |
| Productserie | M31 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 2MP |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50°C |
| Opening | f/2.0 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08 |
| Snelste sluitertijd | 1/25000 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 2 seconden |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 11W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 2,9 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -30°C |
| Minimale verlichting | 0,03 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 20 minuten |
| Productmodel | 02917-001 |
| RoHS-conform | Buiten bereik |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02917-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | KH |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265 |
AXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Merk: AXIS
SKU: 02372-001
8 858 kr





