| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 6,2-12,9 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP6K9K |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Categorie | Videobewaking |
| Type lens | Varifocaal |
| Max. focuslengte | 12,90 mm |
| Maximale videoresolutie | 3840x2160 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 60529 IP68, IEC/EN 60529 IP69, IEC/EN 62262 IK11, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Montage type | Beugel voor beugel, montage op aansluitdoos, buisbeugel |
| Nachtzicht | JA |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 2x |
| Productgroep | Q |
| Productnaam | AXIS Q3538-SLVE DOME CAMERA |
| Productserie | Q35 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 8MP |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Opening | f/1.6-2.9 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10+ |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Mijn focuslengte | 6,2 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -50°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | Q3538-SLVE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02463-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
Artikelnummer: 02463-001
GTIN: 7331021077812
23864,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Axis dome camera'sAXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Varumärke: AXISCompacte indoor domecamera met 3-6mm varifocale lens en zoom-/focusfunctie op afstand. 4MP-sensor met WDR en Lightfinder voor goede beelden in alle lichtomstandigheden.
Ingebouwde AI-processor voor diepgaande leeranalyse met detectie van personen en voertuigen.
HDMI-uitgang voor lokale beeldweergave, IP42/IK08-beschermd. Perfect voor winkels, kantoren en openbare ruimtes.
SKU: 02112-0016352,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
Axis dome camera'sAXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02816-00111204,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Axis dome camera'sAXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Varumärke: AXISKosteneffectieve koepel voor binnen met 4MP en 130° groothoek. WDR en Lightfinder voor goed beeld in alle lichtomstandigheden.
AI-analyse voor detectie van personen en voertuigen. Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE.
Ideaal voor winkels en kantoren.
SKU: 02374-0014892,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
Axis dome camera'sAXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-domecamera voor buiten met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03213-00113251,00 kr














