| Begrenset garanti | 3 år |
|---|---|
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, VCCI Klasse A |
| Brennvidde | 1,56 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Farge | |
| Bærekraft | Vandalsikker |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66 |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Maks fokuslengde | 1,56 mm |
| Maksimal videooppløsning | 2016 x 2016 |
| Miljøsertifisering | EN 50155 Klasse OT2/ST2 (2007: Klasse TX), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-30, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Klasse 5M3 (Vibrasjon, Sjokk), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Kategori 1 Klasse B, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Nattsyn | JA |
| Produktgruppe | M |
| Produktnavn | AXIS M3057-PLR Mk II DOMEKAMERA |
| Produktserie | M30 |
| Produkttype | Faste domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 6MP |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Blenderåpning | f/2.0 |
| CE-merking | JA |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maksimalt strømforbruk | 12W |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | M3057-PLR Mk II |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02457-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | Japansk |
| Varemerke | Axis Communications |
| Merke/merke |
5 356 kr
