| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Diameter | 184 mm |
| Brennvidde | 6,2–12,9 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | 3D digital støyreduksjon, Bredt dynamisk område, Støydeteksjon, Kjøretøydeteksjon, Krysslinjedeteksjon, Persondeteksjon, Høylyskompensasjon (HLC), Baklyskompensasjon (BLC), Passordbeskyttelse, Bevegelsesdeteksjon, Speil |
| Farge | |
| Bærekraft | Støtsikker, vandalsikker, vibrasjonsbestandig, værbestandig |
| Høyde | 141 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP6K9K |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Opptaksformat | 4K |
| Inngangsspenning | 12V DC |
| Kategori | Videoovervåking |
| Mengde | 1 |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/1.6 |
| Maks fokuslengde | 12,90 mm |
| Maksimal videooppløsning | 3840 x 2160 |
| Miljøsertifisering | REACH, RoHS |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/2.9 |
| Monteringstype | Montering i koblingsboks |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | IR-korrigert |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 2 ganger |
| Pakkeinnhold | Q3628-VE DomekameraInstallasjonsveiledningKabeladapterRESISTORX TR20-skruebitTerminalblokkkontakterKontaktdekselKabelpakningEierautentiseringsnøkkel |
| Produktnavn | Q3628-VE domekamera |
| Produktserie | Q36 |
| Produkttype | Domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 8 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 2,1 kg |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Antall sensorer | 1 |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/66500 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 6,2 mm |
| Min. temperatur i drift | -50°C |
| Minimumsbelysning | 0,07 lux |
| Produktmodell | Q3628-VE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02617-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
| Merke/merke |
AXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd IP-kamera, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
Merke: AXIS
Varenummer: 02501-021
48 171 kr