| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 3 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 120 mm |
| Brennvidde | 3,5–6,6 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | 2D-støyreduksjon, 3D-støyreduksjon, ansiktsgjenkjenning, bredt dynamisk område, kjøretøygjenkjenning, krysslinjegjenkjenning, persongjenkjenning, PTZ, SD-kort for lokal lagring |
| Farge | |
| Bærekraft | Vandalsikker |
| Høyde | 71 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP42 |
| Innendørs/utendørs | Innendørs |
| Opptaksformat | 4K |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/1.7 |
| Maks fokuslengde | 6,60 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 3840 x 2160 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/2.6 |
| Monteringstype | Hengende montering, Innfelt montering, Montering av koblingsboks, Takmontering, Veggmontering, Utenpåliggende montering |
| Nattsyn | JA |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 2 ganger |
| Pakkeinnhold | M4218-LV Domekamera Installasjonsveiledning Eierautentiseringsnøkkel Virtuell klientlisens for H.264/H.265 |
| Produktgruppe | M |
| Produktnavn | AXIS M4218-LV |
| Produktserie | M42 |
| Produkttype | Faste domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 8 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 375 g |
| Maksimal driftstemperatur | 40°C |
| Blenderåpning | f/1.7–2.6 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK08 |
| Raskeste lukkertid | 1/71500 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 1/5 sekund |
| Maks bildefrekvens | 15 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 10W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 0.85 |
| Min fokuslengde | 3,5 mm |
| Min. temperatur i drift | 0°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | M4218-LV |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02679-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | TO |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
| Merke/merke |
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Merke: AXIS
Varenummer: 02463-001
25 354 kr