| Artikla | 152153 |
|---|---|
| Oikea Vasen Suora | Käännös vasemmalle |
| Pitkä merkki | Ilman pitkää lautasta |
| Lukittava | Ei lukittava |
| Sprintin ulottuvuus | 8 mm |
| Sprintin pituus | 50 mm |
| Värillinen pintakäsittely | Kromi |
| Oikea/vasen/suora | Käännös vasemmalle |
| Pitkä merkki | Ilman pitkää lautasta |
| Lukittava | Ei lukittava |
| Sprintin ulottuvuus | 8 mm |
| Sprintin pituus | 50 mm |
| Väri/pintakäsittely | Kromi |
| Merkki/merkki |
Espagnolette-kahvan kahva 2683 Suora 8X43 lakatamaton kiillotettu messinki - SIBES
Merkki: SIBES
SKU: S-03044
605 kr