| Artikla | 152901 |
|---|---|
| Tavaramerkki | Yleiset ehdot |
| Tuotemerkin tunnus | B02402.05.34 |
| Leveä tuote | 20 mm |
| Ovi roikkuu | Oikea, vasen |
| Korotettu tuote | 59,2 mm |
| Suunnittele kulmikas | Suunnitelma |
| Kielen mitta | 4,1–5,1 mm |
| Värillinen pintakäsittely | Matta kromi |
| Merkki/merkki |
108,75 kr