| Artikla | 152903 |
|---|---|
| Tavaramerkki | Yleiset ehdot |
| Tuotemerkin tunnus | B024020593 |
| Leveä tuote | 20 mm |
| Ovi roikkuu | Oikea, vasen |
| Korotettu tuote | 59,2 mm |
| Suunnittele kulmikas | Suunnitelma |
| Kielen mitta | 4,1–5,1 mm |
| Värillinen pintakäsittely | Musta |
| Merkki/merkki |
130 kr
