AXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Productoverzicht
De AXIS M3216-LVE is een voordelige 4MP dome-netwerkcamera. Hij is ontworpen om uitstekende beeldkwaliteit te leveren onder alle lichtomstandigheden en beschikt over ingebouwde intelligentie voor geavanceerde analyses direct in de camera ("aan de rand").
Belangrijkste kenmerken
-
Uitstekende beeldkwaliteit van 4 MP: Scherpe afbeelding in hoge resolutie.
-
Geavanceerde beeldvormingstechnologie:
-
Lichtzoeker: Maakt goede kleurenfoto's mogelijk, zelfs bij weinig licht.
-
Forensische WDR: Verwerkt donkere schaduwen en heldere gebieden goed (tot 120 dB).
-
Geoptimaliseerde IR: Effectieve infraroodverlichting met een bereik van 30 meter.
-
-
Diepgaande leeranalyse: Kan identificeren en classificeren mensen en voertuigen (auto's, bussen, vrachtwagens, fietsen). Ondersteunt scenario's zoals het overschrijden van een lijn, het betreden van een gebied en tellen.
-
Audio- en I/O-aansluitingen: Maakt de aansluiting van een externe microfoon, luidsprekers en sensoren mogelijk.
-
Ingebouwde cyberbeveiliging: Uitgebreide beveiligingsfuncties ter bescherming van de camera en het netwerk.
Technische specificaties
| Categorie | Specificatie |
|---|---|
| Beeldsensor | 1/2,7″ RGB CMOS |
| Objectief | 2,9 mm vaste lens, F2.0. Horizontaal gezichtsveld: 102° |
| 24/7-modus | Automatisch IR-filter |
| Minimale verlichting | Kleur: 10 lux (met WDR en Lightfinder). Zwart-wit: 0 lux (met IR ingeschakeld) |
| Instelbereik | Panhoek: ±190°, Kantelhoek: -10° tot +80°, Rotatie: ±190° |
| Processor (SoC) | ARTPEC-8 met Deep Learning Unit (DLPU) |
| Geheugen | 1 GB RAM, 8 GB Flashgeheugen |
| Videocompressie | H.264, H.265, Motion JPEG |
| Beeldverversingssnelheid | Tot 30 beelden per seconde in alle resoluties. |
| Audiocompressie | AAC, G.711, G.726, Opus, LPCM |
| Netwerkprotocol | IPv4/IPv6, HTTP/HTTPS, RTSP, ONVIF, SIP, enz. |
| Voeding | Power over Ethernet (PoE) – IEEE 802.3af/at |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 50°C |
| Opslag | Ondersteuning voor microSD-kaarten en NAS (network attached storage) |
| Beschermingsklasse | IP66, IK10 |
Meegeleverde accessoires
Installatiehandleiding, gatenmal, RESISTORxe TR20 boor, klemverbinding, kabelwartels, contactstrip en weersbescherming.
Optionele accessoires
-
AXIS TP3822-E Weerbestendige Hoes (Zwart)
-
AXIS TP3821-E Cover (Zwart)
-
AXIS TM3815-E Dome (Gerookt)
-
AXIS-bewakingskaarten (geheugenkaarten)
Gebruiksgebieden
De camera is geschikt voor het bewaken van winkels, kantoren, scholen, openbaar vervoer en industriële omgevingen waar intelligente analyse en hoge beeldkwaliteit belangrijk zijn.














