| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 Class B, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class B, ICES-3(B)/NMB-3(B), IEC 62236-4, KS C 9832 Class B, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class B, VCCI Class B |
| Diameter | 112 mm |
| Diepte | 83.8 mm |
| Brandpuntsafstand | 2,8 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Avtagbart IR-avskärningsfilter, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Region av intresse, Robust konstruktion, Rörelsedetektering, Videohanteringssystem |
| Verf | |
| Verpakkingstype | Bulk |
| Duurzaamheid | Stöttålig, Vandalresistent, Vattenavvisande, Vibrationstålig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67, IP6K9K |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 8 |
| Lensvattingtype | M12 |
| Type lens | Bijna |
| Maximale opening | f/2 |
| Max. focuslengte | 2,80 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1200 |
| Milieucertificering | EN 50155 Class OT4/ST2 (2007: Class TX), IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Class 5M3 (Vibration, Shock), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X |
| Montage type | Fäste för konsol, Montering i kopplingsdosa |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Pakketinhoud | F4105-LRE kupolsensor Installationshandbok Linsverktyg |
| Productgroep | F |
| Productnaam | AXEL F4105-LRE BULK 8 ST |
| Productserie | F |
| Soort product | Sensoreenheden |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 590g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Antal IR-lampor | 2 |
| Opening | f/2.0 |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 2,8 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -30°C |
| Minimale verlichting | 0.3 lux |
| Nachtzichtafstand | 10 m |
| Productmodel | F4105-LRE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02364-021 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | TW |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Merk/merk |
AXIS Q3626-VE Q36-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 4,3-8,6 mm varifocale lens, IP66-bescherming, wit
Merk: AXIS
SKU: 02616-001
19 851 kr