| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 3 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasse A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 3-8 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Breed dynamisch bereik, ruisonderdrukking, dag/nachtmodus, voertuigdetectie, geluidsdetectie, persoonsdetectie, ingebouwde microfoon, sabotagealarm, bewegingsdetectie, spraakdetectie, slimme objectdetectie, multiview-stream, videobeheersysteem |
| Verf | |
| Verpakkingstype | Doos |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Ingebouwde microfoon | JA |
| Bescherming tegen binnendringen | IP44 |
| Binnen Buiten | Binnen |
| Ingangsspanning | 12V gelijkstroom |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart, Cloud |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.3 |
| Max. focuslengte | 8 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 2592x1944 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP44, IEC/EN 62262 IK08 |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Montage type | Beugel voor verdeeldoos, Beugel voor console, Montage in aansluitdoos, Plafondmontage, Wandmontage |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 3x |
| Pakketinhoud | Extra kabelpakking, extra schroefpakkingen, installatiehandleiding, camera, authenticatiesleutel voor de eigenaar, TORX TR20-bits |
| Productgroep | Q |
| Productnaam | AXIS Q9307-LV |
| Productserie | Q93 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 5MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40°C |
| Opening | f/1.3 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08 |
| Snelste sluitertijd | 1/33500 seconde |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 1/5 seconde |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 9W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 0.85 |
| Mijn focuslengte | 3 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | 0°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 40 m |
| Productmodel | Q9307-LV |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02487-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
AXIS Q9307-LV IP-domecamera met multisensor, multimegapixel en 180° overzichtsfunctie
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS Q9307-LV 02487-001 Multisensor IP-domecamera, meerdere megapixels, 180° overzicht
Artikelnummer: 02487-001
GTIN: 7331021078291
19884,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS M3905-R 2MP Zipstream IP-camera met ingebouwde 3,6 mm lens, IP67, wit, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS M3905-R 2MP Zipstream IP-camera met ingebouwde 3,6 mm lens, IP67, wit, verpakking van 10 stuks
AXIS M3905-R 2MP Zipstream ingebouwde IP-domecamera voor bewaking, 3,6 mm lens, IP67, wit, 10 stuks
SKU: 02501-02143430,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domecamera, voor binnen en buiten, 10x zoom en focusherstel
Axis dome camera'sAXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domecamera, voor binnen en buiten, 10x zoom en focusherstel
Varumärke: AXISDe AXIS M5526-E is een compacte en betaalbare PTZ-domecamera voor zowel binnen- als buitengebruik.
Het levert scherpe beelden met 4 MP en heeft een krachtige 10x optische zoom waarmee gedetailleerde close-ups van afstand kunnen worden vastgelegd.
De camera biedt continue 360°-panoramabeweging en snelle autofocus, wat zorgt voor scherpe beelden vanuit elke positie.
SKU: 02768-00113914,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
Axis dome camera'sAXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-buitencamera met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurde OptimizedIR
AXIS P3277-LVE P32-serie 5MP IP-domecamera voor buiten met ingebouwde microfoon, 3,0-8,5 mm varifocale lens, AI-gestuurd, OptimizedIR
SKU: 03213-00113251,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Axis dome camera'sAXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Varumärke: AXISEen kosteneffectieve 4MP domecamera met geavanceerde beeldverwerkingstechnologie voor een uitstekende beeldkwaliteit in alle lichtomstandigheden.
De camera heeft ingebouwde AI-analyse om mensen en voertuigen direct in de camera te identificeren, en audio- en I/O-aansluitingen voor systeemintegratie.
Met IP66/I
SKU: 02372-0018858,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3086-V 4MP Indoor Mini Dome Camera met Deep Learning
Varumärke: AXISCompacte indoor dome met deep learning analytics. 4MP, 130° groothoek, WDR en Lightfinder voor goed beeld, zelfs bij weinig licht. Ingebouwde AI voor detectie van personen en voertuigen.
Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE. Ideaal voor slimme bewaking met geavanceerde analyses.
SKU: 02832-0015026,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
Axis dome camera'sAXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-buitencamera met WDR, geoptimaliseerde IR en varifocale lens van 3,2-7,2 mm.
AXIS M4228-LVE M42-serie 8MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02816-00111204,00 kr












