| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55024, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasse A, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 50-150mm |
| Vormfactor | Kogel |
| Functies | Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, HTTPS-kryptering, Ljudkomprimering, Maskering av integritet, PTZ, Rörelsedetektering, Stream med flera vyer, Videohanteringssystem, Vitbalans |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Schokabsorberend |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Ingangsspanning | 10V DC, 20V AC, 24V AC, 28V DC |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/4 |
| Max. focuslengte | 150 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 3712x2784 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 30x |
| Productgroep | Q |
| Productnaam | AXIS Q1808-LE 150MM |
| Productserie | Vraag 18 |
| Soort product | Vaste camera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 3.2kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60°C |
| Opening | f/4.0 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08, IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/45500 sekund |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 2 seconden |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 51W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 50mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -40°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 120 m |
| Productmodel | Q1808-LE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02508-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
Gerelateerde producten
-
Axis kogelcamera's
AXIS P1468-LE P14-serie, Zipstream IP-bulletcamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP67 (vervangt P1448-LE)
Axis kogelcamera'sAXIS P1468-LE P14-serie, Zipstream IP-bulletcamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP67 (vervangt P1448-LE)
Varumärke: AXISAXIS P1468-LE P14-serie, Zipstream IP-bulletcamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP67 (vervangt P1448-LE)
SKU: 02342-00113750,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS Q1785 explosieveilige serie, WDR IP68 2MP 4,3-137 mm varifocale lens 32x optische zoom IP-bulletcamera
Axis kogelcamera'sAXIS Q1785 explosieveilige serie, WDR IP68 2MP 4,3-137 mm varifocale lens 32x optische zoom IP-bulletcamera
AXIS Q1785 explosiebestendige serie, WDR IP68 2MP 4,3-137mm varifocale lens 32x optische zoom IP-bulletcamera
SKU: 01572-001142549,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, wit
Axis kogelcamera'sAXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, wit
AXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, wit
SKU: 02124-0015026,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS M2036-LE M20 serie, 4MP Zipstream IP Bullet Camera, 2.4mm vaste lens, IR 20M, IP66, Wit
Axis kogelcamera'sAXIS M2036-LE M20 serie, 4MP Zipstream IP Bullet Camera, 2.4mm vaste lens, IR 20M, IP66, Wit
Varumärke: AXISAXIS M2036-LE is een betaalbare 4MP bullet camera met een 2,4mm lens en 129° breed gezichtsveld.
Met AI-analyse (DLPU), IR-verlichting tot 20 m en WDR zorgt het voor betrouwbare bewaking in alle lichtomstandigheden.
IP66-bescherming voor gebruik buitenshuis.
SKU: 02125-0015379,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, vaste 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, zwart
Axis kogelcamera'sAXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, vaste 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, zwart
AXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, vaste 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, zwart
SKU: 02131-0015000,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
Axis kogelcamera'sAXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
Varumärke: AXISAXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
SKU: 02340-00110598,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1455-LE P14-serie, WDR IP66 2MP IP-bulletcamera met vaste 9mm-lens, wit
Varumärke: AXISDe AXIS P1455-LE is een veelzijdige 2MP bulletcamera met een vaste 9mm-lens.
Met Lightfinder 2.0, Forensic WDR en IR-verlichting tot 40 meter garandeert het een uitstekende beeldkwaliteit onder alle lichtomstandigheden.
De camera is voorzien van AI-analyse en IP66/IP67-bescherming voor betrouwbare bewaking buitenshuis.
SKU: 01997-0017907,00 kr















