| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breedte | 155 mm |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 7-138 mm |
| Vormfactor | Kogel |
| Duurzaamheid | Schokabsorberend |
| Hoogte | 155 mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Ingangsspanning | 10-28V DC, 20-24V DC |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Lengte | 464 mm |
| Max. focuslengte | 138 mm |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Mijn opening | f/1.5 |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood (IR) |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Pakketinhoud | KabelpakkingenCamera-connectorafdekkingInstallatiehandleidingGebruikersauthenticatiesleutelRJ45-kabelAansluitblokconnector |
| Productgroep | Q |
| Productnaam | AXIS Q1800-LE |
| Productserie | Vraag 18 |
| Soort product | Vaste camera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Videoresolutie | 1920x1080 |
| Gewicht | 3200 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60°C |
| Opening | f/1.5-4.0 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08, IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/111000s |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 2 seconden |
| Maximale framerate | 90 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 51W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 10-85% |
| Mijn focuslengte | 7 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -40°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 100 m |
| Productmodel | 03107-001 |
| RoHS-conform | Buiten bereik |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 03107-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265 |

AXIS M2035-LE M20-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera met deep learning, vaste 3,2 mm lens, IR 20M, IP67, zwart
Merk: AXIS
SKU: 02131-001
5 000 kr







