| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 Klasse A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 3,2 mm |
| Vormfactor | Kogel |
| Functies | Actief sabotagealarm, breed dynamisch bereik, dag/nachtmodus, ingebouwde infraroodverlichting, bewegingsdetectie |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Stofbestendig, schokbestendig, waterdicht |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Bijna |
| Max. focuslengte | 2,80 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK08 |
| Montage type | Beugel voor console, plafondmontage, wandmontage |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Productgroep | M |
| Productnaam | AXIS M2035-LE Zwart |
| Productserie | M20 |
| Soort product | Vaste camera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | Nee |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50°C |
| Opening | f/1.4 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 1/5 seconde |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 13W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 2,8 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -30°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | M2035-LE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02131-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | E |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |
| Merk/merk |

27 180 kr







