| Artikel | 111096 |
|---|---|
| Handelsmerk | ASSA ABLOY |
| Merk-ID | 470830100057 |
| Breed product | 8 mm |
| Bouwmaterialen beoordeeld | Nee |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd |
| Verhoogd product | 8 mm |
| Productlengte | 98 mm |
| Merk/merk |
36,25 kr
🟢 Leverans 2-4 dagar
Duwstang voor deurklink en slotbehuizing met roeier 8 mm.
Eigenschappen:
Artikelnummer: 470830100057
GTIN: 7391166091517
105 kr
| Artikel | 111096 |
|---|---|
| Handelsmerk | ASSA ABLOY |
| Merk-ID | 470830100057 |
| Breed product | 8 mm |
| Bouwmaterialen beoordeeld | Nee |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd |
| Verhoogd product | 8 mm |
| Productlengte | 98 mm |
| Merk/merk |
Wij gebruiken cookies voor statistieken, inhoud op maat en advertenties.
Noodzakelijke cookies zijn nodig voor basisfuncties en kunnen niet worden uitgeschakeld.
Marketingcookies worden gebruikt om gepersonaliseerde advertenties te tonen.
Analytische cookies helpen ons te begrijpen hoe onze website wordt gebruikt.