| Artikel | 111026 |
|---|---|
| Handelsmerk | ASSA ABLOY |
| Merk-ID | 470832100057 |
| Breed product | 8 mm |
| Bouwmaterialen beoordeeld | Nee |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd |
| Verhoogd product | 8 mm |
| Productlengte | 138 mm |
| Merk/merk |
85 kr
🟡 Beställningsvara
Duwstang voor deurklink en slotbehuizing met roeier 8 mm.
Eigenschappen:
Artikelnummer: 470832100057
GTIN: 7391166091531
112,50 kr
| Artikel | 111026 |
|---|---|
| Handelsmerk | ASSA ABLOY |
| Merk-ID | 470832100057 |
| Breed product | 8 mm |
| Bouwmaterialen beoordeeld | Nee |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd |
| Verhoogd product | 8 mm |
| Productlengte | 138 mm |
| Merk/merk |
Wij gebruiken cookies voor statistieken, inhoud op maat en advertenties.
Noodzakelijke cookies zijn nodig voor basisfuncties en kunnen niet worden uitgeschakeld.
Marketingcookies worden gebruikt om gepersonaliseerde advertenties te tonen.
Analytische cookies helpen ons te begrijpen hoe onze website wordt gebruikt.