| Artykuł | 111096 |
|---|---|
| Znak firmowy | ASSA ABLOY |
| Identyfikator marki | 470830100057 |
| Szeroki produkt | 8 mm |
| Oceniono materiały budowlane | NIE |
| Obróbka powierzchni koloru | Ocynkowany |
| Podwyższony produkt | 8 mm |
| Długość produktu | 98 mm |
| Marka/marka |
2 861,25 kr


