| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 5 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | EAC, ECE R10 rev.05 (?E-merket), EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55024, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasse A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 110 mm |
| Brennvidde | 2,8 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | Dag/natt, duggfjerning, støtdeteksjon, elektronisk bildestabilisering, HTTPS-kryptering, sabotasjealarm, passordbeskyttelse, personvernmaskering, PTZ, bevegelsesdeteksjon, SD-kort for lokal lagring |
| Farge | |
| Bærekraft | Vandalsikker |
| Høyde | 49,4 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Innendørs, utendørs |
| Opptaksformat | HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Nesten |
| Maksimal blenderåpning | f/1.6 |
| Maks fokuslengde | 2,80 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | EN 50155 Klasse OT2/ST2 (2021), IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60068-2-78, IEC 60721-3-5 Klasse 5M3 (Vibrasjon, støt), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 61373 Kategori 1 Klasse B, IEC/EN 62262 IK10 |
| Monteringstype | Kjøretøymontering, Hengende montering, Veggmontering |
| Nattsyn | JA |
| NDAA-kompatibel | JA |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Pakkeinnhold | Installasjonsveiledning for P3925-R nettverkskamera Windows-dekoder 1-brukerlisens, mal for borehull Linseverktøy Motstand x L-nøkkel |
| Produktgruppe | P |
| Produktnavn | AXIS P3925-R M12 |
| Produktserie | P39 |
| Produkttype | Faste domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 410 g |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Blenderåpning | f/1.6 |
| CE-merking | JA |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/33500 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maksimal belysning | 1,6 lux |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 6W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 0.95 |
| Min fokuslengde | 2,8 mm |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0,01 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | P3925-R |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 01933-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | Japansk |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
| Merke/merke |
AXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
Merke: AXIS
Varenummer: 02617-001
24 012 kr