| Begrenset garanti | 5 år |
|---|---|
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Brennvidde | 4,4–14,6 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP54 |
| Inngangsspenning | 12V DC |
| Kategori | Videoovervåking |
| Maksimal blenderåpning | f/3,65 |
| Maks fokuslengde | 14,6 mm |
| Miljøsertifisering | REACH, RoHS |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/1.65 |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 8 MP |
| Maksimal driftstemperatur | 50°C |
| CE-merking | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/66500 sekund |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maks. luftfuktighet i drift | 0.95 |
| Min fokuslengde | 4,4 mm |
| Min. temperatur i drift | 0°C |
| Minimumsbelysning | 0,11 lux, 0 lux |
| Nattsynsavstand | 40 meter |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsentens delenummer | 03154-001 |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstrea innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstrea innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstream innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
Varenummer: 02671-02153990,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3086-V M30-serien, 4 MP vandalsikkert IP mini-domekamera med zipstream, 2,4 mm fast objektiv, IP42
Axis kuppelkameraerAXIS M3086-V M30-serien, 4 MP vandalsikkert IP mini-domekamera med zipstream, 2,4 mm fast objektiv, IP42
Varumärke: AXISKostnadseffektiv innendørs kuppel med 4 MP og 130° vidvinkel. WDR og Lightfinder for gode bilder under alle lysforhold.
AI-analyse for deteksjon av personer og kjøretøy. Vandalsikkert (IK08), enkel installasjon med PoE.
Ideell for butikker og kontorer.
SKU: 02374-0014892,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
AXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
Varenummer: 02679-0017413,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS P4705-PLVE P47-serien, 2x2 MP Zipstream 360° multisensor IP-panoramakuppelkamera med 2,5x optisk zoom, 3,26-8,12 mm varifokalobjektiv, IP67
Axis kuppelkameraerAXIS P4705-PLVE P47-serien, 2x2 MP Zipstream 360° multisensor IP-panoramakuppelkamera med 2,5x optisk zoom, 3,26-8,12 mm varifokalobjektiv, IP67
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE er et avansert 360° panoramakamera med to 2 MP-sensorer og 2,5x optisk zoom.
Med 360° IR-belysning, Lightfinder-teknologi og AI-analyse på begge sensorene gir den komplett overvåking med eksepsjonell bildekvalitet. IP67-beskyttelse for utendørs bruk.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Varumärke: AXISKompakt innendørs dome med 3–6 mm varifokalobjektiv og fjernstyrt zoom/fokus. 4 MP-sensor med WDR og Lightfinder for gode bilder under alle lysforhold.
Innebygd AI-prosessor for dyp læringsanalyse med person- og kjøretøydeteksjon.
HDMI-utgang for lokal bildevisning, IP42/IK08-beskyttelse. Perfekt for butikker, kontorer og offentlige miljøer.
Varenummer: 02112-0016352,00 kr














