| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 110 mm |
| Brennvidde | 3,6 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | 2D-støyreduksjon, 3D digital støyreduksjon, Bredt dynamisk område, Støyreduksjon, Dag/natt, Kjøretøydeteksjon, Lyddeteksjon, Persondeteksjon, Støtdeteksjon, PTZ, Bevegelsesdeteksjon, Speil, Videohåndteringssystem |
| Farge | |
| Bærekraft | Vandalsikker |
| Høyde | 50 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Opptaksformat | Full HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Mengde | 10 |
| Lagringstype | Minnekort |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/2 |
| Maks fokuslengde | 3,60 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Miljøvennlig | JA |
| Monteringstype | Bilfeste |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Pakkeinnhold | M3905-R Dome-kameraInstallasjonsveiledningWindows Decoder 1-brukerlisensLens Tool |
| Produktgruppe | M |
| Produktnavn | AXIS M3905-R M12 3,6 mm 10P |
| Produktserie | M39 |
| Produkttype | Faste domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 241 g |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Blenderåpning | f/2.0 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/19000 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 1/5 sekund |
| Maks bildefrekvens | 45 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 3W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 3,6 mm |
| Min. temperatur i drift | -30°C |
| Minimumsbelysning | 0,07 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | M3905-R M12 |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02502-021 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
AXIS M3905-R M12 2MP Zipstream innebygd IP-domekamera for overvåking, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
🟡 Laget på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS M3905-R M12 2MP Zipstream innebygd overvåkingskamera med IP-dome, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
Varenummer: 02502-021
GTIN: 7331021078338
43430,00 kr
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Varumärke: AXISEt kostnadseffektivt 4 MP kuppelkamera med avansert bildeteknologi som gir utmerket bildekvalitet under alle lysforhold.
Kameraet har innebygd AI-analyse for å identifisere personer og kjøretøy direkte i kameraet, samt lyd- og I/O-tilkoblinger for systemintegrasjon.
Med IP66/I
SKU: 02372-0018858,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstrea innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstrea innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2 MP Zipstream innebygd IP-domekamera, 3,6 mm linse, IP67, M12, hvit, 10-pakning
Varenummer: 02671-02153990,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02617-00122537,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3626-VE Q36-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 4,3–8,6 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3626-VE Q36-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 4,3–8,6 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP-domekamera, 4,3–8,6 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02616-00118464,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Axis kuppelkameraerAXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Varenummer: 02815-0019885,00 kr














