| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brennvidde | 3,6 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | Bredt dynamisk område, robust konstruksjon, SD-kort for lokal lagring |
| Farge | |
| Emballasjetype | Bulk |
| Bærekraft | Støtsikker, vibrasjonsbestandig |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Innendørs |
| Opptaksformat | Full HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Mengde | 10 |
| Lagringstype | Minnekort |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Nesten |
| Maks fokuslengde | 3,60 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | EN 50155 Klasse OT1/ST2 (2021), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Monteringstype | Bilfeste |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Produktgruppe | P |
| Produktnavn | AXIS P3905-R Mk III M12 3,6 mm 10-polet |
| Produktserie | P39 |
| Produkttype | Faste domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Blenderåpning | f/2.0 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Objektiv inkludert | JA |
| Maks bildefrekvens | 45 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 3W |
| Min fokuslengde | 3,6 mm |
| Min. temperatur i drift | -30°C |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | P3905-R Mk III M12 |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02671-021 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
| Merke/merke |
AXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd IP-kamera, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
Merke: AXIS
Varenummer: 02501-021
48 171 kr