| Artykuł | 152901 |
|---|---|
| Znak firmowy | Ogólne Warunki |
| Identyfikator marki | B02402.05.34 |
| Szeroki produkt | 20 mm |
| Wiszące drzwi | Prawo, lewo |
| Podwyższony produkt | 59,2 mm |
| Zaplanuj pod kątem | Plan |
| Miara języka | 4,1-5,1 mm |
| Obróbka powierzchni koloru | Matowy chrom |
| Marka/marka |
75 kr