Jeść
Availability:
🟢 Leverans 2-4 dagar
Dzięki jasności 10 kandeli i kompaktowej konstrukcji o wymiarach 93 x 93 x 65 mm oprawa nadaje się do montażu powierzchniowego w różnych otoczeniach.
Artikelnummer: 531027PEŁNY-0063
GTIN: 8714112069252
Szybka dostawa
Z naszego magazynu
Szwedzka firma
Bezpieczny handel
14 dni
sprzedaż otwarta
Eaton 531027FULL-0063 Fulleon Solex ksenonowa lampa ostrzegawcza, 10Cd
Działa w zakresie napięć 9–60 V DC, zapewniając elastyczność w różnych sytuacjach instalacyjnych.
Tylne wejście na kabel ułatwia instalację i przyczynia się do schludnego i dyskretnego mocowania.
Główne cechy:
  • Jasność: 10 kandeli dla wyraźnego wskazania wizualnego.
  • Projekt: Kompaktowe wymiary 93 x 93 x 65 mm umożliwiają elastyczną instalację.
  • Klasyfikacja: Stopień ochrony IP54 przed kurzem i wilgocią.
  • Zakres napięcia: Działa w zakresie napięcia 9–60 V DC.
  • Montowanie: Montaż powierzchniowy z tylnym wejściem kablowym umożliwiającym czystą instalację.
Waga 150 g
Wymiary Rozmiar 93×93×63 mm