ASSA ABLOY 5097 to blacha zaczepowa do rygli końcowych zasuwnic typu chwytnego lub klinowego.
Właściwości:
- Szerokość: 26 mm
- Wysokość: 68mm
- Grubość: 1,5 mm
- Rozmiar języka: 5 mm
- Wymiary otworu: 18,5×44
- Materiał: stal nierdzewna
| Artykuł | 160999 |
|---|---|
| Znak firmowy | ASSA ABLOY |
| Identyfikator marki | 5097 |
| Szeroki produkt | 26 mm |
| Długość produktu | 68 mm |
| Pasuje do typu tłokowego | Tłok końcowy |
| Miara języka | 5 mm |
| Obróbka powierzchni koloru | Nierdzewny |
| Zaplanuj pod kątem | Plan |
| Marka/marka |
Używamy plików cookies w celach statystycznych, personalizacji treści i reklam.
Niezbędne pliki cookies są potrzebne do podstawowych funkcji i nie można ich wyłączyć.
Marketingowe pliki cookies służą do wyświetlania spersonalizowanych reklam.
Analityczne pliki cookie pomagają nam zrozumieć, w jaki sposób używana jest nasza witryna internetowa.