| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | Ei julkistettu |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Halkaisija | 184 mm |
| Polttoväli | 4,3–8,6 mm |
| Muototekijä | Kupoli |
| Toiminnot | 3D-digitaalinen kohinanvaimennus, laaja dynaaminen alue, kohinantunnistus, ajoneuvon tunnistus, yliviivan tunnistus, ihmisten tunnistus, kirkkaiden valojen korjaus (HLC), vastavalon korjaus (BLC), salasanasuojaus, liiketunnistus, peili |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Iskunkestävä, Vandalismin kestävä, Tärinän kestävä, Säänkestävä |
| Korkeus | 141 mm |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP6K9K |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Tulojännite | 12V DC |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin aukko | f/1.5 |
| Suurin tarkennuspituus | 8,60 mm |
| Suurin videon resoluutio | 2688x1512 |
| Ympäristösertifikaatti | REACH, RoHS |
| Ympäristöystävällinen | KYLLÄ |
| Aukon | f/2.4 |
| Asennustyyppi | Asennus kytkentärasiaan |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Yönäkötyyppi | IR-suodatin |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Optinen zoom | 2 kertaa |
| Pakkauksen sisältö | Q3626-VE-kupukameran asennusopasKaapelisovitinRESISTORX TR20 -ruuvikärkiRiviliittimetLiittimen suojusKaapelitiivisteOmistajan todennusavain |
| Tuotteen nimi | Q3626-VE-kupukamera |
| Tuotesarja | Q36 |
| Tuotetyyppi | Kupukamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 4 megapikseliä |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Paino | 2,1 kg |
| Maksimi käyttölämpötila | 55°C |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Nopein suljinnopeus | 1/91000 sekuntia |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 1 sekunti |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 4,3 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -50°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0,06 luksia |
| Tuotemalli | Q3626-VE |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02616-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG |
| Merkki/merkki |
AXIS Q9307-LV IP-kupukamera monisensorilla, monimegapikseli, 180° Yleiskatsaus
Merkki: AXIS
Tuotenumero: 02487-001
21 865 kr
