| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Średnica | 184 mm |
| Ogniskowa | 4,3-8,6 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Cyfrowa redukcja szumów 3D, Szeroki zakres dynamiki, Detekcja szumów, Detekcja pojazdów, Detekcja przekroczenia linii, Detekcja osób, Kompensacja światła (HLC), Kompensacja podświetlenia (BLC), Ochrona hasłem, Detekcja ruchu, Lustro |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wstrząsy, wandalizm, wibracje, warunki atmosferyczne |
| Wysokość | 141 mm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP6K9K |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Napięcie wejściowe | 12 V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/1,5 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 8,60 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2688x1512 |
| Certyfikacja środowiskowa | REACH, RoHS |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/2,4 |
| Typ montażu | Montaż w puszce przyłączeniowej |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Filtr podczerwieni |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 2x |
| Zawartość opakowania | Kamera kopułkowa Q3626-VE Instrukcja instalacji Adapter kablowy Końcówka wkrętna REISTORX TR20 Złącza bloku zaciskowego Osłona złącza Uszczelka kabla Klucz uwierzytelniania właściciela |
| Nazwa produktu | Kamera kopułkowa Q3626-VE |
| Seria produktów | Pytanie 36 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 4MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 2,1 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/91000 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 1 sekunda |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 4,3 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -50°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,06 luksa |
| Model produktu | Q3626-VE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02616-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG |
| Marka/marka |
Kamera zewnętrzna IP AXIS M4228-LVE serii M42 o rozdzielczości 8 MP, WDR, zoptymalizowany podczerwień, obiektyw zmiennoogniskowy 3,2–7,2 mm
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02816-001
12 335 kr