| Artikel | 152152 |
|---|---|
| Rechts Links Recht | Rechtse bocht |
| Lang teken | Zonder lange plaat |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Sprint-dimensie | 8 mm |
| Lengte van de sprint | 50 mm |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Chroom |
| Rechts/Links/Recht | Rechtse bocht |
| Lang teken | Zonder lange plaat |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Sprint-dimensie | 8 mm |
| Lengte van de sprint | 50 mm |
| Kleur/Oppervlaktebehandeling | Chroom |
| Merk/merk |
Espagnolet Handvat Handvat Tyresö 301TL Links Lang Plaat 8X70 Mat Nikkel - Roca
Merk: Roca
Artikelnummer: 938705
444 kr