| Artikel | 152152 |
|---|---|
| Rechts Links Recht | Rechtse bocht |
| Lang teken | Zonder lange plaat |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Sprint-dimensie | 8 mm |
| Lengte van de sprint | 50 mm |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Chroom |
| Rechts/Links/Recht | Rechtse bocht |
| Lang teken | Zonder lange plaat |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Sprint-dimensie | 8 mm |
| Lengte van de sprint | 50 mm |
| Kleur/Oppervlaktebehandeling | Chroom |
| Merk/merk |
666 kr