| Artykuł | 152152 |
|---|---|
| Prawa Lewa Prosta | Skręt w prawo |
| Długi znak | Bez długiego talerza |
| Zamykane | Nie zamykany |
| Wymiar sprintu | 8 mm |
| Długość sprintu | 50 mm |
| Obróbka powierzchni koloru | Chrom |
| Prawo/Lewo/Prosto | Skręt w prawo |
| Długi znak | Bez długiego talerza |
| Zamykane | Nie zamykany |
| Wymiar sprintu | 8 mm |
| Długość sprintu | 50 mm |
| Kolor/Obróbka powierzchni | Chrom |
| Marka/marka |
637 kr