| Article | 152152 |
|---|---|
| Right Left Straight | Right turn |
| Long sign | Without long plate |
| Lockable | Not lockable |
| Sprint dimension | 8 mm |
| Sprint length | 50 mm |
| Color surface treatment | Chromium |
| Right/Left/Straight | Right turn |
| Long sign | Without long plate |
| Lockable | Not lockable |
| Sprint dimension | 8 mm |
| Sprint length | 50 mm |
| Color/Surface treatment | Chromium |
| Brand/Make |
Espagnolette Handle Handle 2683 Right 8X43 Unlacquered Polished Brass - SIBES
Brand: SIBES
SKU: S-03024
637 kr
