| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 Klasa A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 3,2 mm |
| Współczynnik kształtu | Kula |
| Funkcje | Aktywny alarm antysabotażowy, Szeroki zakres dynamiki, Dzień/Noc, Wbudowany oświetlacz podczerwieni, Detekcja ruchu |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Pyłoszczelny, odporny na wstrząsy, wodoodporny |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Prawie |
| Maksymalna długość ogniskowania | 2,80 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK08 |
| Typ montażu | Uchwyt do konsoli, Montaż sufitowy, Montaż ścienny |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | AXIS M2035-LE Czarny |
| Seria produktów | M20 |
| Typ produktu | Kamery stacjonarne |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | NIE |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Otwór | f/1,4 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 1/5 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 13W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 2,8 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -30°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Model produktu | M2035-LE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02131-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | TH |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG |
| Marka/marka |

Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 12-48 mm
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02507-001
27 180 kr







