| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 luokka A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC osa 15 alaosa B luokka A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 luokka A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 luokka A, VCCI luokka A |
| Polttoväli | 3,2 mm |
| Muototekijä | Luoti |
| Toiminnot | Aktiivinen peukalointihälytys, laaja dynaaminen alue, päivä/yö, sisäänrakennettu infrapunavalaisin, liiketunnistus |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Pölynkestävä, Iskunkestävä, Vedenpitävä |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP67 |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Tallennusmuoto | Full HD |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Linssin tyyppi | Melkein |
| Suurin tarkennuspituus | 2,80 mm |
| Suurin resoluutio | 1280x720 |
| Suurin videon resoluutio | 1920x1080 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK08 |
| Asennustyyppi | Konsolin kiinnike, Kattokiinnitys, Seinäkiinnitys |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Yönäkötyyppi | Infrapuna |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Tuoteryhmä | M |
| Tuotteen nimi | AXIS M2035-LE musta |
| Tuotesarja | M20 |
| Tuotetyyppi | Kiinteät kamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | ei |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Maksimi käyttölämpötila | 50°C |
| Aukko | f/1.4 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK08 |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 1/5 sekuntia |
| Maksimikuvanopeus | 30 fps |
| Maksimaalinen virrankulutus | 13W |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 2,8 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -30°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0 luksia |
| Tuetut muistikortit | KYLLÄ |
| Tuotemalli | M2035-LE |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Tuetut verkkoprotokollat | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02131-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | TH |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG |
| Merkki/merkki |
AXIS M2036-LE M20 -sarjan 4MP Zipstream IP -bullet-kamera, 2,4 mm:n kiinteä objektiivi, IR 20M, IP66, musta
Merkki: AXIS
Tuotenumero: 02134-001
6 296 kr