| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | CISPR 32 Klasse A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Deel 15 Subdeel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brandpuntsafstand | 3,6 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Breed dynamisch bereik, robuuste constructie, SD-kaart voor lokale opslag |
| Verf | |
| Verpakkingstype | Bulk |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, trillingsbestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP67 |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 10 |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Lensvattingtype | M12 |
| Type lens | Bijna |
| Max. focuslengte | 3,60 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Milieucertificering | EN 50155 Klasse OT1/ST2 (2021), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Montage type | Voertuigmontage |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Productgroep | P |
| Productnaam | AXIS P3905-R Mk III RJ45 3,6 mm 10P |
| Productserie | P39 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Opening | f/2.0 |
| Certificering en normen | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Lens inbegrepen | JA |
| Maximale framerate | 45 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 3W |
| Mijn focuslengte | 3,6 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -30°C |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Productmodel | P3905-R Mk III |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02670-021 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |
| Merk/merk |

AXIS M4218-LV 8MP Dome Camera, 3,5-6,6mm Varifocale Lens, OptimizedIR, DLPU, Wit
Merk: AXIS
SKU: 02679-001
7 413 kr






