| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | Ei julkistettu |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | CISPR 32 luokka A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 luokka A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC osa 15 alaosa B luokka A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 luokka A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 luokka A, VCCI luokka A |
| Polttoväli | 3,6 mm |
| Muototekijä | Kupoli |
| Toiminnot | Laaja dynaaminen alue, kestävä rakenne, SD-kortti paikalliseen tallennukseen |
| Maali | |
| Pakkaustyyppi | Irtotavarana |
| Kestävä kehitys | Iskunkestävä, tärinän kestävä |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP67 |
| Tallennusmuoto | Full HD |
| Luokka | Videovalvonta |
| Määrä | 10 |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Objektiivin kiinnitystyyppi | M12 |
| Linssin tyyppi | Melkein |
| Suurin tarkennuspituus | 3,60 mm |
| Suurin resoluutio | 1280x720 |
| Suurin videon resoluutio | 1920x1080 |
| Ympäristösertifikaatti | EN 50155 Luokka OT1/ST2 (2021), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Asennustyyppi | Ajoneuvokiinnike |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Tuoteryhmä | P |
| Tuotteen nimi | AXIS P3905-R Mk III RJ45 3,6 mm 10P |
| Tuotesarja | P39 |
| Tuotetyyppi | Kiinteät kupukamerat |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Maksimi käyttölämpötila | 55°C |
| Aukko | f/2.0 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Maksimikuvanopeus | 45 kuvaa sekunnissa |
| Maksimaalinen virrankulutus | 3W |
| Minun keskittymispituuteni | 3,6 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -30°C |
| Tuetut muistikortit | KYLLÄ |
| Tuotemalli | P3905-R Mk III |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Tuetut verkkoprotokollat | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02670-021 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | PL |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG |
| Merkki/merkki |
AXIS F4105-LRE F-sarjan huomaamaton IP-kupukamera, 2,8 mm:n objektiivi, IR 10M, IP67, valkoinen, 8 kpl
Merkki: AXIS
Tuotenumero: 02364-021
34 213 kr