| Artikel | 112352 |
|---|---|
| Handelsmerk | ASSA ABLOY |
| Merk-ID | 0844SV530 |
| Rechts Links Recht | Linksaf |
| Lang teken | Lange plaat voor drukcilinder |
| Afsluitbaar | Afsluitbare handgreep |
| Sprint-dimensie | 8 mm |
| Lengte van de sprint | 53 mm |
| Bouwmaterialen beoordeeld | Nee |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Chroom |
| Merk/merk | |
| Rechts/Links/Recht | Linksaf |
| Lang teken | Lange plaat voor drukcilinder |
| Afsluitbaar | Afsluitbare handgreep |
| Sprint-dimensie | 8 mm |
| Lengte van de sprint | 53 mm |
| Kleur/Oppervlaktebehandeling | Chroom |
Gerelateerde producten
-
Spagnolet handvat, Raamgreep, Handvat voor terrasdeur
Espagnoletgreep Handvat London 013VK/350KL Rechts Ovaal 8X00 F1 Zilver – HOPPE
Spagnolet handvat, Raamgreep, Handvat voor terrasdeurEspagnoletgreep Handvat London 013VK/350KL Rechts Ovaal 8X00 F1 Zilver – HOPPE
Varumärke: HOPPEArtikelnummer: 11751514 -
Spagnolet handvat, Raamgreep, Handvat voor terrasdeur
Espagnoletgreep Handgreep 2683 Links 8X43 Ongelakt Gepolijst Messing – SIBES
Spagnolet handvat, Raamgreep, Handvat voor terrasdeurEspagnoletgreep Handgreep 2683 Links 8X43 Ongelakt Gepolijst Messing – SIBES
Varumärke: SIBESArtikelnummer: S-03034637,00 kr

















