| Artikel | 112352 |
|---|---|
| Varumärke | ASSA ABLOY |
| Varumärkes-ID | 0844SV530 |
| HögerVänsterRak | Vänstersvängt |
| Långskylt | Långskylt för tryckcylinder |
| Låsbar | Låsbart handtag |
| Sprintdimension | 8 mm |
| Sprintlängd | 53 mm |
| Byggvarubedömd | Nej |
| FärgYtbehandling | Krom |
| Varumärke/Fabrikat | |
| Höger/Vänster/Rak | Vänstersvängt |
| Långskylt | Långskylt för tryckcylinder |
| Låsbar | Låsbart handtag |
| Sprintdimension | 8 mm |
| Sprintlängd | 53 mm |
| Färg/Ytbehandling | Krom |
Spanjoletthandtag Handtag 2683 Vänster 8X43 Olackad Polerad Mässing - SIBES
Varumärke: SIBES
SKU: S-03034
637 kr



