| Artikla | 112352 |
|---|---|
| Tavaramerkki | ASSA ABLOY |
| Tuotemerkin tunnus | 0844SV530 |
| Oikea Vasen Suora | Käännös vasemmalle |
| Pitkä merkki | Pitkä levy painesylinterille |
| Lukittava | Lukittava kahva |
| Sprintin ulottuvuus | 8 mm |
| Sprintin pituus | 53 mm |
| Rakennusmateriaalit arvioitu | Ei |
| Värillinen pintakäsittely | Kromi |
| Merkki/merkki | |
| Oikea/vasen/suora | Käännös vasemmalle |
| Pitkä merkki | Pitkä levy painesylinterille |
| Lukittava | Lukittava kahva |
| Sprintin ulottuvuus | 8 mm |
| Sprintin pituus | 53 mm |
| Väri/pintakäsittely | Kromi |
Espagnolette-kahva Kahva Tyresö 301TL Vasen Pitkä levy ilman jousitettua mustaa - Roca
Merkki: Roca
SKU: 932822
520 kr
