| Artykuł | 112352 |
|---|---|
| Znak firmowy | ASSA ABLOY |
| Identyfikator marki | 0844SV530 |
| Prawa Lewa Prosta | Skręt w lewo |
| Długi znak | Długa płyta do cylindra ciśnieniowego |
| Zamykane | Zamykany uchwyt |
| Wymiar sprintu | 8 mm |
| Długość sprintu | 53 mm |
| Oceniono materiały budowlane | NIE |
| Obróbka powierzchni koloru | Chrom |
| Marka/marka | |
| Prawo/Lewo/Prosto | Skręt w lewo |
| Długi znak | Długa płyta do cylindra ciśnieniowego |
| Zamykane | Zamykany uchwyt |
| Wymiar sprintu | 8 mm |
| Długość sprintu | 53 mm |
| Kolor/Obróbka powierzchni | Chrom |
Klamka Espagnolette Klamka Tyresö 301TL Lewa Długi szyld bez sprężyny Czarny - Roca
Marka: Roca
SKU: 932822
520 kr