| Artikel | 151827 |
|---|---|
| Handelsmerk | ASSA ABLOY |
| Merk-ID | 0836S0430 |
| Rechts Links Recht | Direct |
| Lang teken | Lange plaat voor ovale cilinder |
| Afsluitbaar | Afsluitbare handgreep |
| Sprint-dimensie | 8 mm |
| Lengte van de sprint | 43 mm |
| Bouwmaterialen beoordeeld | Nee |
| Kleur oppervlaktebehandeling | Chroom |
| Merk/merk | |
| Rechts/Links/Recht | Direct |
| Lang teken | Lange plaat voor ovale cilinder |
| Afsluitbaar | Afsluitbare handgreep |
| Sprint-dimensie | 8 mm |
| Lengte van de sprint | 43 mm |
| Kleur/Oppervlaktebehandeling | Chroom |
697 kr
