| Artikkel | 151827 |
|---|---|
| Varemerke | ASSA ABLOY |
| Merke-ID | 0836S0430 |
| Høyre Venstre Rett | Rett |
| Langt skilt | Lang plate for oval sylinder |
| Låsbar | Låsbart håndtak |
| Sprintdimensjon | 8 mm |
| Sprintlengde | 43 mm |
| Byggematerialer vurdert | Nei |
| Farge overflatebehandling | Krom |
| Merke/merke | |
| Høyre/venstre/rett | Rett |
| Langt skilt | Lang plate for oval sylinder |
| Låsbar | Låsbart håndtak |
| Sprintdimensjon | 8 mm |
| Sprintlengde | 43 mm |
| Farge/Overflatebehandling | Krom |
697 kr
