| Artikla | 151827 |
|---|---|
| Tavaramerkki | ASSA ABLOY |
| Tuotemerkin tunnus | 0836S0430 |
| Oikea Vasen Suora | Suoraan |
| Pitkä merkki | Pitkä levy soikealle sylinterille |
| Lukittava | Lukittava kahva |
| Sprintin ulottuvuus | 8 mm |
| Sprintin pituus | 43 mm |
| Rakennusmateriaalit arvioitu | Ei |
| Värillinen pintakäsittely | Kromi |
| Merkki/merkki | |
| Oikea/vasen/suora | Suoraan |
| Pitkä merkki | Pitkä levy soikealle sylinterille |
| Lukittava | Lukittava kahva |
| Sprintin ulottuvuus | 8 mm |
| Sprintin pituus | 43 mm |
| Väri/pintakäsittely | Kromi |
339 kr