| Artikla | 111026 |
|---|---|
| Tavaramerkki | ASSA ABLOY |
| Tuotemerkin tunnus | 470832100057 |
| Leveä tuote | 8 mm |
| Rakennusmateriaalit arvioitu | Ei |
| Värillinen pintakäsittely | Galvanoitu |
| Korotettu tuote | 8 mm |
| Tuotteen pituus | 138 mm |
| Merkki/merkki |

112,50 kr