| Artykuł | 111026 |
|---|---|
| Znak firmowy | ASSA ABLOY |
| Identyfikator marki | 470832100057 |
| Szeroki produkt | 8 mm |
| Oceniono materiały budowlane | NIE |
| Obróbka powierzchni koloru | Ocynkowany |
| Podwyższony produkt | 8 mm |
| Długość produktu | 138 mm |
| Marka/marka |
85 kr
