| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Diameter | 110 mm |
| Brennvidde | 3,6 mm |
| Formfaktor | Kuppel |
| Funksjoner | 3D digital støyreduksjon, Ansiktsgjenkjenning, Dag/natt, Duggfjerning, Innebygd HLC, Innebygd IR-LED, Baklyskompensasjon (BLC), Lydkomprimering, Personvernmaskering, Interesseområde, Bevegelsesdeteksjon, Alarmutløsing |
| Farge | |
| Bærekraft | Støvtett, støtsikker, vanntett |
| Høyde | 50 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Opptaksformat | Full HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Nesten |
| Maksimal blenderåpning | f/2 |
| Maks fokuslengde | 3,60 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøsertifisering | IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Miljøvennlig | JA |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Pakkeinnhold | KameraInstallasjonsveiledningWindows® Decoder 1-brukerlisensLens Also |
| Produktgruppe | WizMind |
| Produktnavn | AXIS M3905-R RJ45 3,6 mm |
| Produktserie | M39 |
| Produkttype | Faste domekameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 241 g |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Blenderåpning | f/2.0 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/19000 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 1/5 sekund |
| Maks bildefrekvens | 45 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 3W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 3,6 mm |
| Min. temperatur i drift | -30°C |
| Minimumsbelysning | 0,07 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | M3905-R |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02501-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
5 026 kr





