| Begrenset garanti | 5 år |
|---|---|
| Bredt dynamisk område | JA |
| Brennvidde | 3,4–9,8 mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66 |
| Kategori | Videoovervåking |
| Linsetype | Varifokal |
| Maks fokuslengde | 9,8 mm |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Objektiv inkludert | JA |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Min fokuslengde | 3,4 mm |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsentens delenummer | 03150-001 |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265 |
| Merke/merke |
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Merke: AXIS
Varenummer: 03213-001
13 811 kr
