| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Ogniskowa | 3,4-9,8 mm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66 |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna długość ogniskowania | 9,8 mm |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Moja długość ogniskowania | 3,4 mm |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Numer części producenta | 03150-001 |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265 |
| Marka/marka |
AXIS Q3538-SLVE seria Q35, kamera kopułkowa IP Zipstream 8 MP z technologią Deep Learning, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IR 40 M, IP66 (zastępuje Q3517-SLVE)
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02463-001
25 354 kr