| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Klasse A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55024, EN 55032 Klasse A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Del 15 Underdel B Klasse A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Klasse A, KS C 9832 Klasse A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasse A, VCCI Klasse A |
| Brennvidde | 50–150 mm |
| Formfaktor | Kule |
| Funksjoner | Bredt dynamisk område, dag/natt, HTTPS-kryptering, lydkomprimering, personvernmaskering, PTZ, bevegelsesdeteksjon, strømming av flere visninger, videohåndteringssystem, hvitbalanse |
| Farge | |
| Bærekraft | Støtdempende |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Inngangsspenning | 10V likestrøm, 20V vekselstrøm, 24V vekselstrøm, 28V likestrøm |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/4 |
| Maks fokuslengde | 150 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 3712x2784 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7–2.2.9) |
| Miljøvennlig | JA |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 30 ganger |
| Produktgruppe | Q |
| Produktnavn | AXIS Q1808-LE 150MM |
| Produktserie | Q18 |
| Produkttype | Faste kameraer |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 3,2 kg |
| Maksimal driftstemperatur | 60°C |
| Blenderåpning | f/4.0 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK08, IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/45500 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maksimalt strømforbruk | 51W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 50 mm |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Nattsynsavstand | 120 meter |
| Produktmodell | Q1808-LE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02508-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
Relaterte produkter
-
Axis bullet-kameraer
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream eksplosjonssikkert IP-kulekamera, 6–13 mm varifokal linse, IR 40M, IP67, svart
Axis bullet-kameraerAXIS P1468-XLE 8MP Zipstream eksplosjonssikkert IP-kulekamera, 6–13 mm varifokal linse, IR 40M, IP67, svart
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream eksplosjonssikkert IP-kulekamera, 6–13 mm varifokalt objektiv, IR 40M, IP67, svart
Varenummer: 02534-00139784,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1468-LE P14-serien, Zipstream IP Bullet-kamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP67 (erstatter P1448-LE)
Axis bullet-kameraerAXIS P1468-LE P14-serien, Zipstream IP Bullet-kamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP67 (erstatter P1448-LE)
Varumärke: AXISAXIS P1468-LE P14-serien, Zipstream IP Bullet-kamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP67 (erstatter P1448-LE)
Varenummer: 02342-00113914,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1488-LE P14-serien 8MP utendørs IP-kamera, 5,9–13,8 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Axis bullet-kameraerAXIS P1488-LE P14-serien 8MP utendørs IP-kamera, 5,9–13,8 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
AXIS P1488-LE P14-serien 8MP utendørs bullet IP-kamera, 5,9–13,8 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Varenummer: 03184-00114577,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS M2036-LE M20-serien, 4 MP Zipstream IP Bullet-kamera, 2,4 mm fast objektiv, IR 20M, IP66, hvit
Axis bullet-kameraerAXIS M2036-LE M20-serien, 4 MP Zipstream IP Bullet-kamera, 2,4 mm fast objektiv, IR 20M, IP66, hvit
Varumärke: AXISAXIS M2036-LE er et rimelig 4 MP bullet-kamera med et 2,4 mm objektiv og 129° bredt synsfelt.
Med AI-analyse (DLPU), IR-belysning opp til 20 meter og WDR sikrer den pålitelig overvåking under alle lysforhold.
IP66-beskyttelse for utendørs bruk.
SKU: 02125-0015689,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1455-LE P14-serien, WDR IP66 2MP 9mm IP Bullet-kamera med fast linse, hvit
Axis bullet-kameraerAXIS P1455-LE P14-serien, WDR IP66 2MP 9mm IP Bullet-kamera med fast linse, hvit
Varumärke: AXISAXIS P1455-LE er et allsidig 2MP bullet-kamera med et 9 mm fast objektiv.
Med Lightfinder 2.0, Forensic WDR og IR-belysning opptil 40 m sikrer den utmerket bildekvalitet under alle lysforhold.
Kameraet har AI-analyse og IP66/IP67-beskyttelse for pålitelig utendørsovervåking.
Varenummer: 01997-0017907,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1487-LE P14-serien 5MP utendørs IP-kamera, 3–9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Axis bullet-kameraerAXIS P1487-LE P14-serien 5MP utendørs IP-kamera, 3–9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
AXIS P1487-LE P14-serien 5MP utendørs bullet IP-kamera, 3–9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Varenummer: 03183-00111924,00 kr
















